آشپزی شده با خمیر یوفکا آشپزی شده با خمیر پیراشکی آشپزی شده با خمیر پیتزا

خمیر پیتزا

line

پیتزا هایی که امروزه شاهد آن هستیم بر میگردد به نیمه دوم قرن بیستم و در اکثر کشور های جهان طرفداران بیشماری داشته و در هر کشور معمولا به سبک خاصی تهیه و پخت میگردد. بر روی خمیر پیتزا معمولا سس گوجه کچاپ و یا رب پخش میگردد و بقیه مواد بر روی آن قرار گرفته و در فر پخت میگردد. از محبوب ترین پیتزا ها میتوان به پیتزا پپرونی، پیتزا گوشت و قارچ نام برد.

شرکت نان آوران با تولید خمیر پیتزا با نام 9595 بصورت آماده این امکان را برای خانم های خانه دار و یا رستوران هایی که زمان و کیفیت برای آنها مهم می باشد را فراهم آورده است تا بتوانند به راحتی اقدام به پخت پیتزا با مواد دلخواه خود در کمترین زمان ممکن و در بالاترین کیفیت با خمیر پیتزا نمایند. قطعا یک خمیر پیتزایِ مرغوب، خوش طعم، سالم و باکیفیت در طعم نهایی پیتزا نقش مهمی را ایفا میکند.

line

پخت خمیر پیتزا

line

خمیر پیتزای 9595 اولین دارنده استاندارد ملی ایران در تولید خمیر پیتزا در ایران می باشد. این خمیر ها در بسته بندی 4 عددی و بصورت منجمد به بازار عرضه میگردد. جهت خرید خمیر پیتزا 9595 میتوانید به فروشگاه های مواد غذایی معتبر مراجعه نموده و یا از طریق صفحه نمایندگی ها، با نمایندگی شهر خود تماس حاصل نموده و نزدیکترین فروشگاه عرضه کننده محصولات 9595 را جویا شوید.

line

انواع آموزش های آشپزی پخت با خمیر پیتزا را میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر مشاهده کنید

آموزش آشپزی با خمیر پیتزا

line

آموزش آشپزی با گلریز

آموزش آشپزی با رنجبر

سرویس اس ام اس

Template Design:Dima Group