• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

خمیر یوفکا

 خمیر یوفکا

line

خمیر یوفکا یکی از جدید ترین محصولات شرکت 9595 میباشد که در دو نوع مستطیلی و مثلثی تولید و به بازار عرضه شده است.

یوفکا چیست؟ یوفکا (YUFKA) خمیر بسیار نازکی است که یکی از لذیذ ترین غذاهای کشور ترکیه بوده و در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی با نام خمیر فیلو (PHYLLO) مشهور است.
با خمیر یوفکا شما میتوانید ده ها غذا و شیرینیِ متنوع مانند انواع: سمبوسه، تارت، پای، بورک، باقلوا و.... را در فر، مایکروفر و یا بر روی اجاق گاز تهیه نمایید. راحتی در پخت، تنوع و لذیذ بودن؛ این محصول را یکی از پر طرفدارترین غذاها در کشور های مختلف کرده است.
خمیر یوفکا در بازار بصورت نیمه منجمد و نیمه آماده و بصورت ورقه های بسیار نازک عرضه میگردد.

شرکت 9595 با مطالعه و بررسی دستورات آشپزی مختلف با استفاده از خمیر یوفکا و مطابق کردن این دستورات با ذائقه شما هموطنان عزیز سعی بر این داشته تا آشپزی آسان و خوشمزه ای با محصولات این شرکت و از جمله خمیر یوفکا داشته باشید .


پخت خمیر یوفکا

 

line

مشخصات محصول:

خمیر یوفکا 9595 در دو شکل مستطیلی و مثلثی تولید میگردد ( مثلثی یه جهت پخت متنوع تر غذاها و عدم پِرت خمیر برای مصرف کننده)
وزن هر بسته 650 گرم بوده که در داخل آن 25 عدد خمیر نازک یوفکا بصورت نیمه منجمد قرار دارد.
لازم به ذکر است که این خمیر در فریزر نگهداری میگردد و  قبل از مصرف خمیر را در درون بسته در دمای محیط قرار میدهیم تا نرم گردد، سپس بسته به نوع دستور آشپزی محلولی را ( شیر، ماست، کره ذوب شده، زرده تخم مرغ) بوسیله قلم مو بر روی خمیر میکشیم تا نرم تر گردد و آماده کار جهت آشپزی گردد.

line

شرکت 9595 با وارد کردن پیشترفته ترین خط تولید خمیر یوفکا، این محصول را تحت استاندارد سوئیس سِرت کشور سوئیس و همسان با کیفیت جهانی تحت استاندارد ایزو 18001 و 10002 ، در ایران تولید و به بازار فروش عرضه نموده است.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر مواد غذایی، و یا مراجعه به صفحه نمایندگی و تماس با نمایندگی پخش شهر خود، از نزدیکترین فروشگاه عرضه کننده محصولات 9595 به محل سکونت خو اطلاع یابید و خمیر یوفکا را خرید نمایید.

line

انواع آموزش های آشپزی با خمیر یوفکا را میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر مشاهده کنید

آموزش آشپزی با خمیر یوفکا

line

Top